Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /home/baftoban/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1603
محصولات ما - Baftobana

محصولات ما

شرکت بافت و بنا از سال 1382 و در پی نبود مصالح مناسب جهت نمای نهایی ساختمان ها اقدام به واردات این محصولات به کشور نمود و نماینده انحصاری شرکت SKK ژاپن در ایران گردید. این شرکت باتوجه به محصولات متنوع SKK اقدام به فرهنگ سازی و شناساندن پوشش های نوین ساختمانی در ایران نمود. بافت و بنا با تمرکز بر خواص و ویژگیهای محصولات SKK ژاپن اقدام به اجرای پروژه های فراوانی در نقاط مختلف ایران نموده است.

باتوجه به افزایش قیمت ارز در سال 1387 و گران بودن محصول SKK ژاپن و عدم توان مالی بسیاری از پروژه های ساختمانی، این شرکت با همکاری نخبگان دانشگاهی اقدام به تولید محصول مشابه داخلی با برند بافت کوت Baftcoat نمود.

پس از انجام آزمایشات  مختلف  و مقابسه محصول ایرانی و ژاپنی، دریافتیم که هیچ تفاوت عمده ای به لحاظ کیفیت در بیین دو محصول وجود ندارد. از این رو توانستیم باتوجه به قیمت اقتصادی تر و کیفیت مشابه محصولات خارجی، پروژه های فراوانی را اجرا کنیم که نظر و رضایت کارفرمایان را نیز جلب نماییم.

محصول اس کی کی ژاپن و بافت کوت ایران به شرح ذیل معرفی می گردند:

SKK

 شرکت SK Kaken از سال 1955 در کشور ژاپن شروع به توليد و پژوهش در زمينة رنگ، کوتينگ ، رزين و حلال پرداخته و با توسعه برنامه های خود بهعنوان سازنده جهانی رنگ و روکش های ساختمانی همگام با گرايش‌های قرن بيست و يکم پيشرفت‌های چشمگيری داشته است. SKK توانسته است با رسالت »کمک به ساختن محيطی برای زندگی بهتر« در طی نيم قرن اخير به تقاضای روزافزون بازسازی ساختمانها، بالا بردن شاخصهای زيست محيطی و بهبود بخشيدن به مناظر شهری پاسخهای مناسبی ارائه کند. شرکت SKK به سبب کيفيت بالای محصولات خود، ضمن برخورداری از استاندارد کيفی ژاپن )JIS( موفق به دريافت گواهینامة14001 ، 9002 و9001 ISO نيز شده است. هماکنون SKK با ارائه خدمات مناسب عرضه و توزيع توليدات خود، با دهها نمايندگی در آسيا، اروپا، امريکا و آفريقا فعاليت می‌نمايد.

شرکت SKK طيف وسيعی از محصولات را با کاربرد در حوزه های مختلف ساختمان ارائه می‌نمايد. اين شرکت با بهره مندی از تحقيقات وسيع و با ارائه ايده هاي جديد، دامنه توليد محصولات خود را در جهت رفع نيازهای فنی و هنری جامعه جهانی، روز به روز گسترش می‌دهد. در حال حاضر SKK بيش از 250 نوع پوشش و 2000 محصول مختلف توليد می‌کند که در حوزه‌های زير طبقه‌بندی می‌گردند:

  • پوششها و رنگهای ساختمانی
  • پوششها و رنگهای تزئينی
  • پوششهای صنعتی
  • پوششهای مرمتی
  • پوششهای محافظ سازه
  • پوششهای ضد حريق
  • پوششهای کف بام و محوطه
  • حلالها و رزينهای شيميايی
  • عايقهاي ساختماني

Baftcaot

محصول بافت کوت پس از بررسی های فنی و آزمایشگاهی در سال 1388 به تولید رسید. دامنه محصولات بافت کوت به وسعت محصول دیگر این شرکت یعنی SKK ژاپن نمی باشد اما به لحاظ کیفیت و عملکرد، بر اساس نتایج آزمایشگاهی و همچنین تجربه نزدیک به ده ساله این محصول، چیزی از رقیب ژاپنی خود کم ندارد.

در تولید محصولات بافت کوت سعی شده که به ذائقه یک ایرانی و شرایط آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان توجه ویژه ای صورت پذیرد.

پوشش های شبه سنگ و آجر و همچنین پوشش شبیه سازی شده کاهگل نیز از سری محصولات بافت کوت می باشد. رنگ های داخل واحدها و نمای ساختمان، انواع عایق های  کف، بام و محوطه که با آخرین فرمولاسیون روز در حال تولید است از دیگر محصولات این برند خوشنام می باشد.

محصولات بافت کوت دقیقا آن چیزی است که شما انتظار آن را دارید.

تماس با ما

در صورتی که سوالی داشتید ار این طریق با ما تماس بگیرید

Start typing and press Enter to search